29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 567458-2023
Polska-Wrocław: Liczniki promieniowania alfa i beta
2023/S 181-567458
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
SZP/242-293/20223, Niskotłowy licznik ciekłoscyntylacyjny promieniowania alfa, beta wraz z oprogramowaniem i wyposażeniem dla Politechniki Wrocławskiej
Numer referencyjny: SZP/242-293/2023
II.1.2)Główny kod CPV
38942000 Liczniki promieniowania alfa i beta
II.1.4)Krótki opis:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie niskotłowego licznika ciekłoscyntylacyjnego promieniowania alfa, beta wraz z oprogramowaniem i wyposażeniem dla Politechniki Wrocławskiej.
2.Klasyfikacja wg kodu CPV:
38942000-7
3.Miejsce dostawy i instalacji: aparatura powinna zostać bezpiecznie dostarczona oraz zainstalowana: Politechnika Wrocławska, Wrocław, ul. Na Grobli 13, pok. 1.23..
4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ - OPZ.
Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie niskotłowego licznika ciekłoscyntylacyjnego promieniowania alfa, beta wraz z oprogramowaniem i wyposażeniem dla Politechniki Wrocławskiej.
2. Klasyfikacja wg kodu CPV:
3. Miejsce dostawy i instalacji: aparatura powinna zostać bezpiecznie dostarczona oraz zainstalowana: Politechnika Wrocławska, Wrocław, ul. Na Grobli 13, pok. 1.23..
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ - OPZ.
5. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.Wykonawca, zgodnie z art. 449 oraz art. 452 ustawy Prawo zamówień publicznych, przed podpisaniem Umowy dokona wpłaty zabezpieczenia należytego wykonania Umowy w wysokości 3% wynagrodzenia brutto podanego w ofercie. Zabezpieczenie jest przeznaczone na pokrycie roszczeń Zamawiającego z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania przez Wykonawcę Umowy, w tym roszczeń z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne.
6. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
9.Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy do 21 dni od dnia podpisania umowy. Zamawiający preferuje skrócenie tego terminu, będzie to oceniane w kryteriach oceny ofert.
10.Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.