Építési beruházás - 567577-2021
Magyarország-Debrecen: Útburkolat építése
2021/S 216-567577
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Debrecen, Patak és Csermely utcák útépítése
Hivatkozási szám: EKR000727442021
II.1.2)Fő CPV-kód
45233228 Útburkolat építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232450 Vízelvezető rendszer építése
45233252 Utca burkolása
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A tárgyi projekt az alábbi útépítést foglalja magába:
Számszerű mennyiségi adatai: 141 méter aszfalt burkolatú út építése 4,50 méter széles útburkolattal, 1,25-1,25 méter széles útpadkával, amelyből 0,5-0,5 méter teherbíró, stabilizált útpadka. Az útburkolat csapadékvíz elvezetése szempontjából a jobb oldali burkolatszél mellett „K” szegélyt kell építeni. A csapadékvíz kezelése az utcában zárt csapadékvíz elvezető csatornával történik a Kanális utcai befogadóba vezetve azt, a hozzá tartozó közműkiváltásokkal együtt a kiviteli és szakági tervek szerint. A kivitelezési munkák során a tervdokumentáció részét képező csatolt jegyzőkönyvekben foglaltakat be kell tartani.
Ajánlatkérő felhívja a T. Ajánlattevők figyelmét, hogy ha a felhívás, vagy a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaznak, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal Ajánlatkérő - a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján - egyenértékű megajánlásokat elfogad. Az eredményhirdetés után az egyenértékűség igazolása tekintetében a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (4)-(6) bekezdései az irányadóak.
A további információkat, a részletes és teljes műszaki tartalmat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.