Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 312-9
Nuorodos numeris: 701903323
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas31200000 Elektros skirstymo ir reguliavimo aparatai
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903323
II.1.2)Główny kod CPV31200000 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi 30. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez 1 wykonawcę na 1 lub więcej części zamówienia. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018, poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.