Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Preferred suppliers Elekotrotechnische werkzaamheden
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft het selecteren van drie (3) preferred suppliers voor elektrotechnische werkzaamheden betreffende het verzorgen van leveringen, installatiewerk en oplevering van projecten en programma’s van de Facilitaire Campus Organisatie.
Hieronder worden werkzaamheden verstaan aan alle elektrische installaties die niet onder het contract voor het duurzaam meerjaren onderhoudsplan (DJMOP) contract vallen.
Voorbeelden van de uit te voeren werkzaamheden zijn:
• Het aanbrengen of aanpassen van elektrische voedings-, safety-, security- en data-installaties ten behoeve van casco-voorzieningen.
• Het aanbrengen of aanpassen van (sturing van) verlichtingsarmaturen en implementeren van andere duurzaamheidsmaatregelen.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Preferred suppliers elektrotechnische werkzaamheden
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Historische waarde over de afgelopen vier jaar is 6 mio