II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sukcesivna dobava živil po sklopih za obdobje treh let za potrebe Vrtca Šentvid
II.1.2)Main CPV code15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.1.4)Short description:
Predmet naročila so sukcesivne dobava živil po sklopih za obdobje treh let za potrebe Vrtca Šentvid
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)15510000 Milk and cream
15512000 Cream
15542100 Cottage cheese
II.2.4)Description of the procurement:
Predmet naročila so smetana, sir in puding.
II.2.1)Title:
Sladoled iz shem kakovosti (brez eko)
Lot No: 1.2
II.2.2)Additional CPV code(s)15550000 Assorted dairy products
15555000 Ice cream and similar products
Predmet naročila je sladoled iz shem kakovosti (brez eko).
Bio mleko, jogurt, kislo mleko, kefir, maslo, skuta
Lot No: 1.3
II.2.2)Additional CPV code(s)15500000 Dairy products
15510000 Milk and cream
15530000 Butter
15551300 Yoghurt
Predmet naročila so bio mleko, jogurt, kislo mleko, kefir, maslo, skuta
Pasterizirano mleko, fermentirani mlečni izdelki, sladka smetana, skuta, maslo, namaz iz shem kakovosti (brez eko)
Lot No: 1.4
15511000 Milk
15541000 Table cheese
15550000 Assorted dairy products
Predmet naročila so pasterizirano mleko, fermentirani mlečni izdelki, sladka smetana, skuta, maslo, namaz iz shem kakovosti (brez eko)
Trajno mleko in sveži sir iz shem kakovosti (brez eko)
Lot No: 1.5
II.2.2)Additional CPV code(s)15511210 UHT milk
15542000 Fresh cheese
Predmet naročila so trajno mleko in sveži sir iz shem kakovosti (brez eko).
Kisla smetana in sir iz shem kakovosti (brez eko)
Lot No: 1.6
15540000 Cheese products
Predmet naročila so kisla smetana in sir iz shem kakovosti (brez eko).
Sveže svinjsko, žrebičkovo, kunčje meso in mesni izdelki
Lot No: 2.1
II.2.2)Additional CPV code(s)15110000 Meat
15113000 Pork
15118000 Horse, ass, mule or hinny meat
15119100 Rabbit meat
15130000 Meat products
Predmet naročila je sveže svinjsko, žrebičkovo, kunčje meso in mesni izdelki.
Sveža mlada govedina, teletina in goveje kosti iz shem kakovosti (brez eko)
Lot No: 2.2
II.2.2)Additional CPV code(s)15111000 Bovine meat
Predmet naročila so sveža mlada govedina, teletina in goveje kosti iz shem kakovosti (brez eko)
Sveže piščančje meso in izdelki iz shem kakovosti (brez eko)
Lot No: 2.3
II.2.2)Additional CPV code(s)15112100 Fresh poultry
15112130 Chickens
15131500 Poultry products
Predmet naročila so sveže piščančje meso in izdelki iz shem kakovosti (brez eko)
II.2.2)Additional CPV code(s)15112120 Turkeys
Predmet naročila je sveže puranje meso.
Bio sveže goveje, telečje meso in izdelki
Lot No: 2.5
15131600 Beef and veal products
Predmet naročila so bio sveže goveje, telečje meso in izdelki.
II.2.2)Additional CPV code(s)03311000 Fish
15896000 Deep-frozen products
Predmet naročila so zamrznjene ribe.
II.2.2)Additional CPV code(s)15235000 Preserved fish
Predmet naročila so konzervirane ribe.
II.2.2)Additional CPV code(s)03142500 Eggs
Predmet naročila so kokošja jajca.
Predmet naročila so bio kokošja jajca.
15894000 Processed food products
Predmet naročila so predelana kokošja jajca.
II.2.2)Additional CPV code(s)15300000 Fruit, vegetables and related products
Predmet naročila je sveža zelenjava in sadje
Predmet naročila je bio sadje in zelenjava.
Zamrznjena zelenjava in sadje
Lot No: 6.1
Predmet naročila je zamrznjena zelenjava in sadje.
Konzervirana, vložena zelenjava in sadje ter marmelade
Lot No: 6.2
II.2.2)Additional CPV code(s)15331000 Processed vegetables
15331400 Preserved and/or canned vegetables
15331500 Vegetables preserved in vinegar
15332200 Jams and marmalades; fruit jellies; fruit or nut purée and pastes
15332400 Preserved fruits
Predmet naročila so konzervirana, vložena zelenjava in sadje ter marmelade
II.2.2)Additional CPV code(s)15332200 Jams and marmalades; fruit jellies; fruit or nut purée and pastes
15332230 Marmalades
Predmet naročila so bio marmelade.
II.2.2)Additional CPV code(s)15331400 Preserved and/or canned vegetables
Predmet naročila je bio kisla repa in zelje.
Sadni, zelenjavni sokovi, nektarji
Lot No: 7.1
II.2.2)Additional CPV code(s)15320000 Fruit and vegetable juices
Predmet naročila so sadni, zelenjavni sokovi, nektarji.
Bio sadni, zelenjavni sokovi
Lot No: 7.2
Predmet naročila je bio sadni, zelenjavni sokovi
II.2.2)Additional CPV code(s)15612000 Cereal or vegetable flour and related products
15800000 Miscellaneous food products
Predmet naročila so izdelki iz testa.
II.2.2)Additional CPV code(s)15600000 Grain mill products, starches and starch products
Predmet naročila so mlevski izdelki in kaše.
II.2.2)Additional CPV code(s)15850000 Pasta products
Predmet naročila so testenine.
II.2.2)Additional CPV code(s)15610000 Grain mill products
15611000 Husked rice
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Quality criterion - Name: Sheme kakovosti / Weighting: 0,15
Price - Weighting: 0,85
Vodni vlivanci, sveže vlečeno testo
Lot No: 9.4
Predmet naročila so vodni vlivanci, sveže vlečeno testo.
Bio moke, kaše in kosmiči
Lot No: 9.5
15613000 Cereal grain products
15613310 Prepared breakfast cereals
15613380 Rolled oats
15615000 Bran
Predmet naročila so bio moke, kaše in kosmiči.
Predmet naročila so bio testenine.
II.2.1)Title:Lot No: 10.1
II.2.2)Additional CPV code(s)15811100 Bread
Predmet naročila je kruh.
Kruh in drobno pekovsko pecivo brez vseh aditivov (moka, sol, kvas, voda)
Lot No: 10.2
Predmet naročila je kruh in drobno pekovsko pecivo brez vseh aditivov (moka, sol, kvas, voda).
Drobno pekovsko pecivo - žemlje, štručke, bombete
Lot No: 10.3
II.2.2)Additional CPV code(s)15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
15811200 Rolls
15813000 Morning goods
Predmet naročila je drobno pekovsko pecivo - žemlje, štručke, bombete
Rogljiči, torte, biskvitne rezine, zavitki in peciva
Lot No: 10.4
15811300 Croissants
15833000 Sugar products
15833100 Desserts
Predmet naročila so rogljiči, torte, biskvitne rezine, zavitki in peciva.
II.2.1)Title:Lot No: 10.5
II.2.2)Additional CPV code(s)15821200 Sweet biscuits
Predmet naročila so keksi
Bio kruh in drobno pekovsko pecivo - žemlje, štručke
Lot No: 10.6
II.2.2)Additional CPV code(s)15612500 Bakery products
15811000 Bread products
Predmet naročila so bio kruh in drobno pekovsko pecivo - žemlje, štručke
Bio keksi (vsebnost transmaščobnih kislin do 2%)
Lot No: 10.7
15820000 Rusks and biscuits; preserved pastry goods and cakes
15821200 Sweet biscuits
Predmet naročila so bio keksi.
Bio preste, grisini, ploščice
Lot No: 10.8
Predmet naročila so bio preste, grisini, ploščice
II.2.1)Title:Lot No: 11.1
II.2.2)Additional CPV code(s)15860000 Coffee, tea and related products
15863000 Tea
Predmet naročiula so čaji.
II.2.1)Title:Lot No: 11.2
II.2.2)Additional CPV code(s)15870000 Condiments and seasonings
Predmet naročila so začimbe
II.2.1)Title:Lot No: 11.3
II.2.2)Additional CPV code(s)15411100 Vegetable oils
15830000 Sugar and related products
15841000 Cocoa
15842000 Chocolate and sugar confectionery
15861000 Coffee
15871000 Vinegar; sauces; mixed condiments; mustard flour and meal; prepared mustard
15890000 Miscellaneous food products and dried goods
15893000 Dry goods
15898000 Yeast
15899000 Baking powder
Predmet naročila so ostala živila in dodatki.
II.2.1)Title:Lot No: 11.4
II.2.2)Additional CPV code(s)03212210 Dried leguminous vegetables
15332410 Dried fruit
Predmet naročila je suho sadje in stročnice.
II.2.1)Title:Lot No: 11.5
II.2.2)Additional CPV code(s)15880000 Special nutritional products
Predmet naročila so ditena živila.
Blago - 567987-2021
Slovenija-Ljubljana: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
2021/S 216-567987
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
II.1.2)Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Smetana, sir, puding
Št. sklopa: 1.1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15510000 Mleko in smetana
15512000 Smetana
15542100 Skuta
II.2.4)Opis javnega naročila:
Št. sklopa: 1.2
15550000 Različni mlečni proizvodi
15555000 Sladoled in podobni izdelki
Št. sklopa: 1.3
15500000 Mlečni izdelki
15530000 Maslo
15551300 Jogurt
Št. sklopa: 1.4
15511000 Mleko
15541000 Namizni sir
Št. sklopa: 1.5
15511210 Trajno mleko
15542000 Sveži sir
Št. sklopa: 1.6
15540000 Siri
Št. sklopa: 2.1
15110000 Meso
15113000 Prašičje meso
15118000 Meso konjev, oslov, mul ali mezgov
15119100 Kunčje meso
15130000 Mesni proizvodi
Št. sklopa: 2.2
15111000 Goveje in telečje meso
Št. sklopa: 2.3
15112100 Sveža perutnina
15112130 Kokoši
15131500 Proizvodi iz perutnine
Sveže puranje meso
Št. sklopa: 2.4
15112120 Purani
Št. sklopa: 2.5
15131600 Proizvodi iz govejega in telečjega mesa
Zamrznjene ribe
Št. sklopa: 3.1
03311000 Ribe
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Konzervirane ribe
Št. sklopa: 3.2
15235000 Konzervirane ribe
Kokošja jajca
Št. sklopa: 4.1
03142500 Jajca
Bio kokošja jajca
Št. sklopa: 4.2
Predelana kokošja jajca
Št. sklopa: 4.3
15894000 Predelana živila
Sveža zelenjava in sadje
Št. sklopa: 5.1
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Bio sadje in zelenjava
Št. sklopa: 5.2
Št. sklopa: 6.1
Št. sklopa: 6.2
15331000 Predelane vrtnine
15331400 Konzervirane vrtnine in/ali vrtnine v konzervah
15331500 Vrtnine, konzervirane v kisu
15332200 Marmelade in džemi; sadni želeji; pireji in namazi iz sadja ali oreškov
15332400 Konzervirano sadje
Bio marmelada
Št. sklopa: 6.3
15332230 Marmelada
Bio kisla repa in zelje
Št. sklopa: 6.4
Št. sklopa: 7.1
15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
Št. sklopa: 7.2
Izdelki iz testa
Št. sklopa: 8.1
15612000 Žitna moka ali rastlinska moka in z njo povezani proizvodi
15800000 Razna živila
Mlevski izdelki in kaše
Št. sklopa: 9.1
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Testenine
Št. sklopa: 9.2
15850000 Testenine
Riž
Št. sklopa: 9.3
15610000 Žitni mlevski izdelki
15611000 Oluščen riž
Predmet naročila je riž.
Št. sklopa: 9.4
Št. sklopa: 9.5
15613000 Izdelki iz žitnih zrn
15613310 Pripravljeni izdelki iz žit za zajtrk
15613380 Ovseni kosmiči
15615000 Otrobi
Bio testenine
Št. sklopa: 9.6
Kruh
Št. sklopa: 10.1
15811100 Kruh
Št. sklopa: 10.2
Št. sklopa: 10.3
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
15811200 Žemlje
15813000 Drobno pecivo
Št. sklopa: 10.4
15811300 Rogljički
15833000 Sladkorni izdelki
15833100 Sladice
Keksi
Št. sklopa: 10.5
15821200 Sladki keksi
Št. sklopa: 10.6
15612500 Pekovski izdelki
15811000 Krušni izdelki
Št. sklopa: 10.7
15820000 Prepečenec in piškoti; trajno pecivo in slaščice
Št. sklopa: 10.8
Čaji
Št. sklopa: 11.1
15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki
15863000 Čaj
Začimbe
Št. sklopa: 11.2
15870000 Začimbe in začimbna sredstva
Ostala živila in dodatki
Št. sklopa: 11.3
15411100 Rastlinska olja
15830000 Sladkor in sladkorni izdelki
15841000 Kakav
15842000 Čokolada in sladkarije
15861000 Kava
15871000 Kis; omake; kombinirane začimbe; gorčična moka in zdrob; pripravljena gorčica
15890000 Razna živila in posušena živila
15893000 Suhi izdelki
15898000 Kvas
15899000 Pecilni prašek
Suho sadje in stročnice
Št. sklopa: 11.4
03212210 Sušene stročnice
15332410 Suho sadje
Dietna živila
Št. sklopa: 11.5
15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe