Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rur stalowych szybkozłącznych do Polskiej Grupy Górniczej S.A., Oddział KWK Mysłowice-Wesoła nr gr. 272-7 w trybie przetargu nieograniczonego.
Nuorodos numeris: 601902664/01.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44163100 Vamzdžiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiot zmówienia (postępowania przetargowego) – dostawa rur stalowych szybkozłącznych do budowy rurociągu klimatyzacji w wyrobiskach górniczych w obudowie łukowej typu: Łp Oddziału KWK Mysłowice-Wesoła należącego do Polskiej Grupy Górniczej S.A. w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44163100 Vamzdžiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego preizolowana 168,3 x 4,5 x 3000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA system łączenia rowkowy – w ilości 60 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego preizolowana 114,3 x 3,6 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA system łączenia rowkowy – w ilości 3 480 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego preizolowana 273,0 x 7,1 x 3 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA system łączenia rowkowy – w ilości 12 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego preizolowana 168,3 x 4,5 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA system łączenia rowkowy – w ilości 3 600 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego preizolowana 273,0 x 7,1 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA system łączenia rowkowy – w ilości 690 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego 273,0 x 7,1 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA PN-H-74219 PN-EN 10216 system łączenia rowkowy – w ilości 690 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego 273,0 x 7,1 x 3 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA PN-H-74219 PN-EN 10216 system łączenia rowkowy – w ilości 12 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego 168,3 x 4,5 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA PN-H-74219 PN-EN 10216 system łączenia rowkowy – w ilości 3 600 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego 168,3 x 4,5 x 3 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA PN-H-74219 PN-EN 10216 system łączenia rowkowy – w ilości 60 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
Rura bez szwu szybkozłączna z wkładką z tworzywa sztucznego 114,3 x 3,6 x 6 000 R35=P235TR1 OC 4,0 MPA PN-H-74219 PN-EN 10216 system łączenia rowkowy – w ilości 3 480 m.
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Dostawy - 5682-2020
Polska-Katowice: Rury
2020/S 004-005682
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 601902664/01.
II.1.2)Główny kod CPV
44163100 Rury
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
2
Część nr: 2
3
Część nr: 3
4
Część nr: 4
5
Część nr: 5
6
Część nr: 6
7
Część nr: 7
8
Część nr: 8
9
Część nr: 9
10
Część nr: 10