Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 568550-2021
България-София: Касети с тонер
2021/S 216-568550
Поправка
Обявление за изменения или за допълнителна информация
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка е с предмет „Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи
устройства“. Провежда се за нуждите на органите на изпълнителната власт по чл. 4, ал. 1 от ПМС № 385/2015 г.
Състои се от пет обособени позиции. Видовете консумативи и моделите копирни и печатащи устройства, за които
са предназначени, са подробно описани в техническите спецификации, намиращи се в групите с изисквания
„Техническо предложение“ в ЦАИС ЕОП и в образците на ценова оферта намиращи се в групите с изисквания
„Ценово предложение“ в ЦАИС ЕОП, към всяка от обособените позиции. Възложителят ще сключи отделно
рамково споразумение за всяка обособена позиция с първите трима класирани участници. Възложителите по чл.
4, ал. 1 от ПМС № 385/2015 г. ще сключват договори с определените изпълнители въз основа на рамковите
споразумения за доставки на тонери по реда на чл. 82, ал. 1 от ЗОП - определени всички условия.
Раздел VІ: Допълнителна информация