Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Suministro de antibióticos, antivíricos y antifúngicos
Referentienummer: CS/9999/1100850298/2018/PA
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33651400 Antivirale middelen voor systemisch gebruik
II.1.4)Korte beschrijving:
Suministro de antibióticos, antivíricos y antifúngicos.