S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
Niektoré oznámenia v elektronických formulároch sa zobrazujú chybne. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Ďalšie informácie a pokyny nájdete na našej osobitnej stránke.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Dodávky - 568897-2023
Slovensko-Bratislava: Čelné lopatové nakladače
2023/S 183-568897
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Čelný nakladač II.
Referenčné číslo: SVP 3318/2023
II.1.2)Hlavný kód CPV
43250000 Čelné lopatové nakladače
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodanie jedného čelného nakladača, ktorého špecifikácia tvorí prílohu číslo 1 súťažných
podkladov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 283 750.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
43261100 Mechanické lopatové nakladače
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
50100000 Opravy, údržba a súvisiace služby pre vozidlá a príbuzné vybavenie
80531000 Priemyselné a technické školenia
II.2.4)Opis obstarávania: