Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Zajištění dalších pozemních výjezdových skupin dle ust. § 14 zákona č. 374/2011. Sb., pro území hl. m. Prahy
Spisové číslo: 84/2023
II.1.2)Hlavní kód CPV
75252000 Záchranné služby
II.1.4)Stručný popis:
Zadavatel (dále také „ZZS HMP“) je poskytovatelem zdravotnické záchranné služby pro území hlavního města Prahy. Vzhledem k tomu, že je třeba reagovat na zvýšený počet primárních událostí, rozhodl zadavatel po odsouhlasení svého zřizovatele, a to v souladu s ustanovením § 14 zákona č. 374/2011 Sb., o zdravotnické záchranné službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o zdravotnické záchranné službě"), zajistit činnost výjezdových skupin na území hlavního města Prahy na základě smlouvy s poskytovateli zdravotních služeb, kteří mají oprávnění k poskytování přepravy pacientů neodkladné péče (dále „PPNP“) na území hl. m. Prahy.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 32 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem návrhu „Rámcové smlouvy o spolupráci při zajištění činnosti výjezdových skupin Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy“ (dále také „smlouva“), která je součástí zadávací dokumentace, je stanovení podmínek, za jakých bude dodavatel (dále také „poskytovatel PPNP“) pro zadavatele v souladu s ust. § 14 odst. 1 zákona o zdravotnické záchranné službě zajišťovat činnost pozemních výjezdových skupin rychlé zdravotnické pomoci (dále „RZP“), včetně složení těchto výjezdových skupin a jejich začlenění do sítě zdravotnické záchranné služby řízené zdravotnickým operačním střediskem ZZS HMP a včetně podmínek úhrady nákladů spojených s činností výjezdových skupin.
Výjezdová skupina RZP poskytovatele PPNP bude obsazena podle zákona o zdravotnické záchranné službě, § 13 odst. 2 písm. b) - výjezdové skupiny rychlé zdravotnické pomoci, jejichž členy jsou zdravotničtí pracovníci nelékařského zdravotnického povolání.
Výjezdové skupiny RZP poskytovatele PPNP budou umístěny v souladu s aktuálním „Plánem pokrytí území kraje výjezdovými základnami“, který je vydáván v souladu s ust. § 5 odst. 6 zákona o zdravotnické záchranné službě, na konkrétní výjezdové základně (dále také „VZ“), kdy tyto VZ jsou součástí plánu pokrytí území hlavního města výjezdovými základnami.
Výjezdové skupiny RZP jsou současně povinny spolupracovat se ZZS HMP při likvidaci zdravotních následků při mimořádných událostech s hromadným postižením osob v rámci opatření a postupů dle traumatologického plánu (dále jen „mimořádné události" nebo „MU“), které by mohly postihnout území hl. m. Prahy, případně i oblasti sousedních krajů. Výjezdové skupiny RZP jsou povinny se řídit pokyny zdravotnického operačního střediska ZZS HMP.
Smlouva bude v souladu s Usnesením Rady hlavního města Prahy č. 3073 ze dne 28. 11. 2022 uzavřena s poskytovateli na 1 kalendářní rok (to znamená s účinností od 1. 1. 2024 do 31. 12. 2024).
Rámcová smlouva bude uzavřena s více účastníky zadávacího řízení v souladu s § 132 odst. 3 písm. b) zákona. To znamená bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Zadavatel uzavře smlouvu se všemi účastníky zadávacího řízení, kteří splní zadávací podmínky (požadavky dle kritérií hodnocení – viz dále). Minimální počet účastníků zadávacího řízení, se kterými může být uzavřena „Smlouva o spolupráci při zajištění činnosti výjezdových skupin Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy“ je 2. Tato podmínka nebude platit v případě, že do tohoto zadávacího řízení nebude podán dostatečný počet nabídek nebo podané nabídky nesplní požadavky stanovené zákonem nebo zadavatelem. V takovém případě uzavře rámcovou kupní smlouvu zadavatel s těmi účastníky zadávacího řízení, kteří takové požadavky splní, nebo předmětné zadávací řízení v souladu s § 133 odst. 2 zákona zadavatele zruší.
Bližší podmínky plnění jsou uvedeny ve smlouvě (Příloze č. 3 ZD) a jejích přílohách.