Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 966/2012
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
AO 10708 Opatření rejstříkem a právní analýza dokumentů EU
Spisové číslo: AO 10708
II.1.2)Hlavní kód CPV79130000 Právní dokumentace a ověřování listin
II.1.4)Stručný popis:
Účelem této výzvy k předkládání nabídek je výběr až 2 hospodářských subjektů, které ověří, vyrobí a dodají metadata v elektronické podobě pro legislativní, administrativní nebo politicky orientované dokumenty.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Účelem této výzvy k předkládání nabídek je výběr až 2 hospodářských subjektů, kteří ověří, vyrobí a dodají metadata v elektronické podobě pro legislativní, administrativní nebo politicky orientované dokumenty a legislativní postupy z orgánů nebo institucí EU a pro vnitrostátní rozsudky oblasti občanskoprávních a obchodních věcí, včetně tvorby a/nebo překladů shrnutí do anglického, francouzského a německého jazyka, a kteří zabudují odkazy do soudních rozhodnutí a do stanovisek generálního advokáta.
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 966/2012
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
AO 10708 Indexing and Legal Analysis of EU Documents
Reference number: AO 10708
II.1.2)Main CPV code79130000 Legal documentation and certification services
II.1.4)Short description:
The purpose of this call for tenders was to select of up to two (2) economic operators who will verify, produce and deliver metadata in electronic form for legislative, administrative or policy oriented documents.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The purpose of this call for tenders is the selection of up to two (2) economic operators who will verify, produce and deliver metadata in electronic form for legislative, administrative or policy oriented documents and legislative procedures from the EU institutions or bodies, and for national judgments in the field of civil and commercial matters including production and/or translation of the summaries into English, French and German languages, and who will encode the references in the Court’s decisions and in the Advocate General’s opinions.