There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 569808-2019
Magyarország-Budapest: Iparspecifikus szoftvercsomag
2019/S 232-569808
Tájékoztató az eljárás eredményéről
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Parkolás-üzemeltetés és kapcsolódó szolgáltatások
Hivatkozási szám: EKR000951782019
II.1.2)Fő CPV-kód
48100000 Iparspecifikus szoftvercsomag
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az ajánlatkérő célja egységes, egy rendszerben működő Integrált ügyviteli rendszer és a hozzá kapcsolódó szolgáltatás háttér működtetése, melynek keretei között az Integrált rendszer egyes funkciói révén alkalmassá válik, arra, hogy az adatok egy egységes adatbázisban tárolódjanak, az adott szervezeti egységhez automatikusan rögzüljenek, majd a további ügykezelési funkciók ellátása az integrált rendszer egyes funkcióira tekintettel biztosítottá váljon úgy, hogy abban az esetben, ha az illetékes egység munkatársának szüksége van az adott adatra, az a munkája során a rendelkezésére áll.
Az Integrált rendszertől alapvetően elvárt funkció, hogy a lehető legnagyobb mértékben támogassa az adatok teljes körű elektronikus feldolgozásának lehetőségét, az automatizálást továbbá a manuális adatfeldolgozási funkciók kiváltását, és ezzel egy időben az emberi döntésekből eredő hibák kiküszöbölését.
A részletes feladatokat a Közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
48611000 Adatbázis-kezelő szoftvercsomag
50000000 Javítási és karbantartási szolgáltatások
51214000 Parkolóórával kapcsolatos szerelési szolgáltatások
72261000 Szoftvertámogatási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az ajánlatkérő célja egységes, egy rendszerben működő Integrált rendszer és a hozzá kapcsolódó szolgáltatás háttér működtetése, melynek keretei között az Integrált rendszer egyes funkciói révén alkalmassá válik, arra, hogy az adatok egy egységes adatbázisban tárolódjanak, az adott szervezeti egységhez automatikusan rögzüljenek, majd a további ügykezelési funkciók ellátása az Integrált rendszer egyes funkcióira tekintettel biztosítottá váljon úgy, hogy abban az esetben, ha az illetékes egység munkatársának szüksége van az adott adatra, az a munkája során a rendelkezésére áll.
Az Integrált rendszertől alapvetően elvárt funkció, hogy a lehető legnagyobb mértékben támogassa az adatok teljes körű elektronikus feldolgozásának lehetőségét, az automatizálást, továbbá a manuális adatfeldolgozási funkciók kiváltását, és ezzel egy időben az emberi döntésekből eredő hibák kiküszöbölését. Az Integrált rendszer működése során folyamatosan legalább 50 darab PDA egyidejűleg a közterületen üzemeltetés alatt használatban van, a parkolás ellenőrzési rendszer és közterület-felügyeleti rendszer üzemeltetése jelenleg az alábbi főbb mutatók szerint történik:
— az üzemeltetés során éves szinten az ügymenet kezelése eléri 67 000 db-ot;
— legalább 15 000 darab lekérdezés történik a közhiteles gépjárműnyilvántartásából és személyi adat és lakcím nyilvántartásaiból;
— adat továbbítás valósul meg szabálysértési nyilvántartó rendszerbe.
A teljes ellátandó tevékenység és szolgáltatás kialakítása valamint szállítása, majd üzemvitele során az Integrált rendszernek a továbbiakban részletezett funkciókat kell tartalmaznia, továbbá biztosítania kell a teljes Integrált rendszer működéséhez szükséges üzemviteli, üzemben tartási, fejlesztési funkciókat is.
Parkolás-üzemeltetés területén ellátandó tevékenységek (A):
A/1.) Pótdíjnyilvántartó funkció ellátása,
A/2.) Kedvezményes parkolási engedélyek kezelése funkció ellátása,
A/3) Gyalogos nyomkövető GPS funkció ellátása,
A/4.) Sity Control funkció ellátása,
A/5.) Jegykiadó automaták hibabejelentő funkciójának ellátása,
A/6.) Zárt parkolást kezelő funkció ellátás.
A Közterület-felügyelet területén ellátandó tevékenységek (B):
B/1.) Helyszíni bírság kezelő funkció ellátása,
B/2.) Kerékbilincselést támogató funkció ellátása,
B/3.) Jármű elszállítást támogató funkció ellátása,
B/4.) Területfoglalást támogató funkció ellátása,
B/5.) Jármű és személynyilvántartó lekérdező funkció ellátása,
B/6.) Jármű nyomkövető GPS funkció ellátása,
B/7.) Térfigyelő kamerás funkció ellátása
(A) és (B) tárgyhoz kapcsolódó Egyéb Funkciók (C):
C/1.) Általános bejelenési intézkedési funkció ellátása,
C/2.) Elektronikus dokumentumokat kezelő funkció ellátása,
C/3.) Interfészeket kezelő funkció ellátása,
C/4.) Egységes pénzügyi analitikai funkció ellátása,
C/5.) Panaszkezelési funkció, ügyfélszolgálati tevékenység ellátása,
C/6.) Ügyfélablak funkciók ellátása,
C/7.) Helyszíni adatrögzítési és ellenőrzési funkció ellátása tárgyában, továbbá a tevékenységekkel összefüggésben nyújtandó Szolgáltatások II.
1.) Tanácsadás.
2.) Alkalmazásüzemeltetési és oktatási szolgáltatás.
3.) Kapcsolódó infrastruktúra üzemeltetés, üzemben tartás.
4.) Az Integrált rendszer üzemeltetésében résztvevő műszaki eszközök biztosítása.
5.) A SIM kártyák üzemben tartási szolgáltatásának biztosítása.
6.) Jegykiadó automaták üzemben tartásának biztosítása.
Az Integrált rendszernek biztosítania kell továbbá a mobil adatátvitelhez szükséges SIM kártyákat a közbeszerzési dokumentumokban szereplő biztonsági kritériumoknak megfelelően, azzal, hogy az ehhez kapcsolódó szükséges számítástechnikai és infokommunikációs eszközpark biztosítása az Ajánlatkérő kötelezettsége.
A részletes műszaki leírást a Közbeszerzési dokumentumok tartalmazza.