Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Projektiranje, izgradnja i pokusni rad UPOV-a Kutina 23 000 ES III. stupanj pročišćavanja u okviru EU sufinanciranog projekta „Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Kutina“
Referentni broj: 5/19
II.1.2)Glavna CPV oznaka45252100 Građevinski radovi na uređaju za obradu otpadnih voda
II.1.4)Kratak opis:
Radovi u okviru ovog ugovora uključuju projektiranje (idejni projekt, glavni projekt, izvedbeni projekt, projekt izvedenog stanja), ishođenje potrebnih dozvola i suglasnosti, dobavu i ugradnju opreme, rekonstrukciju/ uklanjanje postojećeg mehaničkog predtretmana, izgradnju, dovršenje, testove po dovršetku (uključujući dokazivanje jamstvenog operativnog troška UPOV-a te Postrojenja za sušenje mulja), tehnički pregled (sukladno Pravilniku o tehničkom pregledu građevine (NN 48/2018))., obuku osoblja Naručitelja, ishođenje uporabne dozvole, te sve vezane poslove uključivo pripremne terenske radove, u svemu prema uvjetima Ugovora za projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevinske i inženjerske radove po projektima Izvođača (FIDIC „Žuta knjiga“).
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 78 662 793.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45252100 Građevinski radovi na uređaju za obradu otpadnih voda
45252130 Oprema uređaja za otpadne vode
II.2.4)Opis nabave:
Radovi u okviru ovog ugovora uključuju projektiranje (idejni projekt, glavni projekt, izvedbeni projekt, projekt izvedenog stanja), ishođenje potrebnih dozvola i suglasnosti, dobavu i ugradnju opreme, rekonstrukciju/ uklanjanje postojećeg mehaničkog predtretmana, izgradnju, dovršenje, testove po dovršetku (uključujući dokazivanje jamstvenog operativnog troška UPOV-a te Postrojenja za sušenje mulja), tehnički pregled (sukladno Pravilniku o tehničkom pregledu građevine (NN 48/2018))., obuku osoblja Naručitelja, ishođenje uporabne dozvole, te sve vezane poslove uključivo pripremne terenske radove, u svemu prema uvjetima Ugovora za projektiranje i građenje za elektrotehničke i strojarske građevinske i inženjerske radove po projektima Izvođača (Fidic „Žuta knjiga“).