II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa ogniw złącznych do łańcuchów górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 287-11
Nuorodos numeris: 701903665-1
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44540000 Grandinė
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz.U. z 2019 r. poz. 1843 z późniejszymi zmianami), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie: https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie 1. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 18x64 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie C
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44540000 Grandinė
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 18x64 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie C, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 2. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 18x64 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości
Pirkimo dalies Nr.: 2
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 18x64 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 3. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 26x92 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości
Pirkimo dalies Nr.: 3
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 26x92 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 4. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 26x92 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D
Pirkimo dalies Nr.: 4
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 26x92 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 5. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30x108 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie C
Pirkimo dalies Nr.: 5
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30x108 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie C, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 6. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30x108 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości
Pirkimo dalies Nr.: 6
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30x108 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 7. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30x108 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D
Pirkimo dalies Nr.: 7
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 30x108 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 8. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 34x126 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości,
Pirkimo dalies Nr.: 8
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 34x126 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 9. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 34x126 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D
Pirkimo dalies Nr.: 9
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 34x126 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 10. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38x126 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości,
Pirkimo dalies Nr.: 10
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38x126 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 11. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38x126 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D
Pirkimo dalies Nr.: 11
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38x126 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 12. Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38x137 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości
Pirkimo dalies Nr.: 12
Ogniwo szybkozłączne uniwersalne o wymiarach 38x137 mm, do łańcuchów górniczych o podwyższonej wytrzymałości, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 13. Ogniwo szybkozłączne o wymiarach 38x137 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D
Pirkimo dalies Nr.: 13
Ogniwo szybkozłączne o wymiarach 38x137 mm, do łańcuchów górniczych wykonanych w klasie D, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
Zadanie 14. Ogniwo złączne blokowe pionowe o wymiarach 42x146 mm, do łańcuchów górniczych płaskich o podwyższonej wytrzymałości
Pirkimo dalies Nr.: 14
14. Ogniwo złączne blokowe pionowe o wymiarach 42x146 mm, do łańcuchów górniczych płaskich o podwyższonej wytrzymałości, określone w załączniku nr 1 do SIWZ
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903665-1
II.1.2)Główny kod CPV44540000 Łańcuch
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44540000 Łańcuch
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14