II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rękawic roboczych i ochronnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 181-2
Nuorodos numeris: 701903577
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas18141000 Darbo pirštinės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę rękawic roboczych i ochronnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 181-2.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Rękawica ochronna 5-palcowa o zwiększonej manualności przeznaczona do prac elektrycznych
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18141000 Darbo pirštinės
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania – wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Rękawica ochronna 5-palcowa tkaninowa częściowo powlekana z mankietem ściągaczowym
Pirkimo dalies Nr.: 2
Rękawica ochronna 5-palcowa do ochrony przed zagrożeniami chemicznymi
Pirkimo dalies Nr.: 3
Rękawica ochronna 5-palcowa powlekana z mankietem ściągaczowym
Pirkimo dalies Nr.: 4
Rękawica ochronna spawalnicza 5-palcowa długa typ „a”
Pirkimo dalies Nr.: 5
Rękawica ochronna 5-palcowa skórzano-tkaninowa
Pirkimo dalies Nr.: 6
Rękawica ochronna 5-palcowa o zwiększonej wytrzymałości na przecięcia
Pirkimo dalies Nr.: 7
Rękawica ochronna 5-palcowa skórzano-tkaninowa o zwiększonej manualności
Pirkimo dalies Nr.: 8
Rękawica ochronna z tkaniny poliestrowej 5-palcowa powlekana z dodatkową warstwą spienionego nitrylu odzież robocza i ochronna
Pirkimo dalies Nr.: 9
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903577
II.1.2)Główny kod CPV18141000 Rękawice robocze
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18141000 Rękawice robocze
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9