II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси, тролейбуси и електробуси
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34924000 Wechselverkehrszeichen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси, тролейбуси и електробуси, разделини на следните обособени позиции:
-Обособена позиция № 1 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „Pesa 122NaSF”;
-Обособена позиция № 2 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T8M-700IT“;
-Обособена позиция № 3 Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T6A5;
-Обособена позиция № 4 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „“Шкода Соларис 26Tr”;
-Обособена позиция № 5 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr”;
-Обособена позиция № 6 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr-2”;
-Обособена позиция № 7 Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „HIGER KLQ6125GEV“ .
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 295 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „Pesa 122NaSF”.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34924000 Wechselverkehrszeichen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „Pesa 122NaSF”, както следва:
1.Вътрешна табела TFT 43" 98TFT430_04, Каталожен № 98TFT430_04 - 8 бр.;
2.Странична табела LED 98LED144X24_08, Каталожен №98LED144X24_08 - 10 бр.;
3.Челна табела LED 98LED144X24_04, Каталожен №98LED144X24_04 - 10 бр.;
4.Задна табела LED 98LED64X48_03, Каталожен №98LED64X48_03 - 10 бр.;
5.Блок за управление на табелите Teleste DCU v.5.0. Type 98DCU20, Каталожен № DCU v.5.0. Type 98DCU20 - 3 бр.
Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T8M-700IT“
Los-Nr.: 2
Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T8M-700IT“, както следв:
1.Указателна табела - челна, Каталожен №ID 18685 - 3 броя;
2.Указателна табела - странична, Каталожен №ID 18686 - 5 броя;
3.Указателна табела - задна, Каталожен №ID 18687 - 3 броя;
4.Вътрешната табела, Каталожен №ID 18688 - 3 броя;
5.Блок за управление на табелите Buse BS100 BS 100.21 21500, Каталожен №ID BS100 BS 100.21 21500 - 3 броя.
Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T6A5"
Los-Nr.: 3
Доставка на информационни табели за трамвайни мотриси тип: „T6A5", както следва:
1.Челна / странична табела BT519112, Bustec с размер по ширина 1280mm, бял LED, Каталожен № BT519112 - 6 броя;
2.Задна табела BT19032, Bustec, бял LED, Каталожен № BT19032 - 6 броя;
3.Блок за управление на табелите Bustec BT902.524.203, Каталожен № BT902.524.203 - 10 броя.
Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „Шкода Соларис 26Tr”
Los-Nr.: 4
Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „Шкода Соларис 26Tr”, както следва:
1.Предна табела, Каталожен № 1653-950-250 - 10 броя;
2.Странична табела, Каталожен № 1653-950-251 - 10 броя;
3.Задна табела, Каталожен №1653-950-253 - 10 броя;
4.Вътрешната табела, Каталожен № 1653-950-060 - 10 броя
5.Блок за управление на табелите Buse - 10 броя.
Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr”
Los-Nr.: 5
Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr”, както следва:
1.Указателна табела - челна, Каталожен № 0000-309-156 - 5 броя;
2.Указателна табела - странична, Каталожен № 0000-309-158 - 5 броя;
3.Указателна табела - задна, Каталожен № 0000-309-161 - 5 броя;
4.Вътрешната табела, Каталожен № 0000-309-165 - 5 броя;
5.Блок за управление на табелите Bustec BT 900 - 5 броя.
Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr-2”
Los-Nr.: 6
Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: “Шкода Соларис 27Tr-2”, както следва:
1.Указателна табела - челна, Каталожен № 0004-017081 - 2 броя;
2.Указателна табела - странична, Каталожен № 0004-017084 - 2 броя;
3.Указателна табела - задна, Каталожен №0004-017090 - 2 броя;
4.Указателна табела - вътрешна, Каталожен №0004-616-535 - 2 броя;
5.Блок за управление на табелите - 2 броя.
Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „HIGER KLQ6125GEV“
Los-Nr.: 7
Доставка на информационни табели за тролейбуси тип: „HIGER KLQ6125GEV“, както следва:
1.Предна табела + странична, Каталожен № 79WD2-12310-A01 - 5 броя;
2.Задна табела, Каталожен № 79WD2-12320-A01 - 5 броя;
3.Блок за управление на табелите navatronic - 5 броя.