Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa o audyty i kontrole oraz opracowanie strategii audytów i kontroli w obszarze spraw wewnętrznych i sprawiedliwości
Numer referencyjny: HOME/2019/ISFX/PR/AUDI/0001
II.1.2)Główny kod CPV79212000 Usługi audytu
II.1.4)Krótki opis:
Celem niniejszej umowy ramowej jest zapewnienie usług z zakresu audytów programów i projektów finansowanych z budżetu Unii w ramach programów zarządzanych przez Dyrekcję Generalną do Spraw Migracji i Wewnętrznych oraz Dyrekcję Generalną ds. Sprawiedliwości i Praw Konsumentów w sposób bezpośredni, dzielony lub pośredni.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79212400 Usługi audytu nadużyć finansowych
79212500 Usługi kontroli rachunkowej
79212200 Usługi audytu wewnętrznego
79419000 Usługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji
II.2.4)Opis zamówienia:
Umowa ramowa umożliwia instytucji zamawiającej wcześniejsze wprowadzenie zasad i warunków niezbędnych do realizacji wyżej wymienionych usług w odniesieniu do programów i projektów finansowanych z budżety Unii w ramach powyższych programów w danym okresie. Umowa ramowa zawarta zostaje w celu finansowania audytów rozpoczynanych z inicjatywy instytucji zamawiającej.
Zadania:
Zadania z zakresu określonych partii audytów:
— w ramach zarządzania bezpośredniego:
audyty finansowe / kontrole wydatków na miejscu
— w ramach zarządzania dzielonego:
zadania w zakresie uzupełniających lub szczegółowych audytów projektów / audytu rachunków / sprawozdań finansowych / audytów finansowych / kontroli wydatków
audyt systemu / ponowny audyt / audyty w zakresie technologii informacyjnych (IT)
W ramach obu typów zarządzania:
usługi pomocy technicznej i wsparcia na rzecz instytucji zamawiającej w trakcie jej własnych audytów i prac w terenie / weryfikacja funduszy / usługi pomocy technicznej i wsparcia na rzecz instytucji zamawiającej z powiązaną kontrolą dokumentacji