Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
MCC Somlói út épületbontás
Hivatkozási szám: EKR001143162022
II.1.2)Fő CPV-kód45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Mathias Corvinus Collegium Alapítvány tulajdonában álló, Budapest I. kerületében, a Somlói út, a Szent Sebestyén köz, valamint a Alsóhegy utcák által határolt területen található épületek (egykori Balassi Intézet épülete, a kollégium épülete és kapcsolódó valamennyi melléképület, -építmény) bontási-, és munkatér határolási munkáinak a tervezése és kivitelezése, az érintett közművek kiváltása, illetve védelembe helyezése, továbbá az új épületegyüttes alapozási síkjáig történő föld kitermelése és elszállítása, valamint a közterület alá nyúló üreg tömedékelési feladatai, a jelen felhívás II.2.4) pontjában, illetve a műszaki leírásban részletezettek szerint.
VI. szakasz: Kiegészítő információk