Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 570805-2020
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2020/S 232-570805
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Агенция за социално подпомагане и териториалните ѝ структури
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на обществената поръчка е доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Агенция за социално подпомагане и териториалните ѝ структури въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. на ЦОП с предмет „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 2 „Доставка на бланки и пощенски пликове за органите на изпълнителната власт и техните администрации“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмет на обществената поръчка е доставка на канцеларски материали за нуждите на Агенция за социално подпомагане въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. на ЦОП с предмет „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 2 „Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“.