VII.1.2)Az eredeti hirdetményben javítandó szövegrészSzakasz száma: II.2.4
Rész száma: 1
A módosítandó szöveg helye: A közbeszerzés ismertetése
A következő helyett:
Az Ajánlatkérő a nyertes Ajánlattevőtől az alábbiakban ismertetésre kerülő műszaki elvárások mentén várja el a megjelölt ingatlanokban üzemelő fűtési és meleg víz előállító berendezések és rendszerek karbantartását, gyorsszolgálati hibaelhárítását és eseti feladatok elvégzését.
2. Eseti feladatok elvégzése
Az eseti feladatok - a felmerülő igényeknek megfelelően - a NAV könyveiben nyilvántartott vagy bérelt épületekhez kapcsolódó, a dokumentáció tárgyát képező berendezéseken, gépeken és rendszereken végzett (felújításnak, vagy beruházásnak nem minősülő) minden olyan a tervszerű megelőző karbantartás és a gyorsszolgálati hibajavítás hatálya alá nem tartozó, tervezett, illetve előre nem látott - szükség szerinti - munkák összessége, amelyek megrendelése szükséges és célszerű annak biztosítására, hogy az épület minden műszaki berendezése a létesítmény folyamatos, zavartalan, biztonságos, rendeltetésszerű, kifogástalan működését szolgálja.
A közbeszerzési dokumentumokban részletesen leírt feladatokat az alábbi mennyiségben szükséges elvégezni:
— ingatlanok száma: 56 db
— berendezések száma: 215 db (ebből gázérzékelő 77 db, 100kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 82 db)
— hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 18 043 kW
Keretösszeg: 114 255 000,-Ft + ÁFA/3 év.
Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumokban.
Helyesen:
— ingatlanok száma: 61 db
— berendezések száma: 254 db (ebből 100kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 93 db)
— gázérzékelők száma: 26 db
— hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 18 984 kW
Szakasz száma: II.2.11
A módosítandó szöveg helye: Opciók vannak
A módosítandó szöveg helye: Opciók ismertetése
Ajánlatkérő fenntartja a jogot, hogy ezen épületekre vonatkozóan is igénybe veszi nyertes Ajánlattevő jelen eljárásban foglaltak szerinti szolgáltatását: 1122 Budapest, Hajnóczy J. u 7-9., 1211 Budapest, Petróleum u. 4.
(ingatlanok száma: 2 db, berendezések száma: 5 db, ebből 100kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 4 db, gázérzékelő: 1 db, hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 1 105 kW)
Felhívjuk a figyelmet, hogy a fentiekben felsorolt épületekre vonatkozó szolgáltatást is be kell árazni, ellenkező esetben a benyújtott ajánlat érvénytelennek minősül.
Szakasz száma: II.2.4
Rész száma: 2
— ingatlanok száma: 102 db
— berendezések száma: 344 db (ebből gázérzékelő 96 db, 100kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 32 db)
— hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 14 467 kW
Keretösszeg: 120 105 000,-Ft + ÁFA/3 év.
— ingatlanok száma: 111 db
— berendezések száma: 424 db (ebből 100kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 31 db)
— gázérzékelők száma: 20 db
— hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 15 289 kW
Rész száma: 3
— ingatlanok száma: 105 db
— berendezések száma: 160 db (ebből gázérzékelő 10 db, 100kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 17 db)
— hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 4 296 kW
Keretösszeg: 58 815 000,-Ft + ÁFA/3 év.
— ingatlanok száma: 109 db
— berendezések száma: 165 db (ebből 100kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 26 db)
— gázérzékelők száma: 8 db
— hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 5 384 kW
Ajánlatkérő fenntartja a jogot, hogy ezen épületre vonatkozóan is igénybe veszi nyertes Ajánlattevő jelen eljárásban foglaltak szerinti szolgáltatását: 8654 Ságvár, Fő u. 2.
(ingatlanok száma: 1 db, berendezések száma: 4 db, ebből 100kW feletti teljesítménnyel rendelkező kazán 0 db, gázérzékelő: 0 db, hőtermelő berendezések összteljesítménye (távfűtés nélkül): 97 kW)
Szakasz száma: III.1.3
A módosítandó szöveg helye: Az alkalmasság minimumkövetelménye(i)
Mindhárom rész vonatkozásában:
M1. Alkalmatlan az ajánlattevő, amennyiben nem rendelkezik részenként külön-külön az alábbi szakemberekkel:
a) 1 fő szakember, aki a 42/2017. (XII.11) NGM rendelet 6. § (1) bekezdése szerinti okleveles mérnök vagy mérnök végzettséggel és a végzettség megszerzését követően szerzett legalább 36 hónap fűtési- és használati meleg víz előállító berendezés / rendszer karbantartására és szerelésére vonatkozó szakmai tapasztalattal rendelkezik.
b) 2 fő szakember, akik a 42/2017. NGM rendelet 1. melléklete szerinti gáz- és hőtermelő berendezés szerelő szakképesítéssel és a szakképesítés megszerzését követően szerzett, szakemberenként külön-külön legalább 36 hónap fűtési- és használati meleg víz előállító berendezés / rendszer karbantartására és szerelésére vonatkozó szakmai tapasztalattal rendelkezik.
Ajánlatkérő a fenti végzettségekkel/jogosultságokkal/képzettségekkel egyenértékűt is elfogad. Ajánlattevőnek az egyenértékűséget igazolni szükséges.
Felhívjuk ajánlattevők figyelmét, hogy az M1. a-b) pontban meghatározott alkalmassági követelményre bemutatott szakemberek esetében, egy részen belül a szakemberek átfedése nem megengedett.
M2. Alkalmatlan az ajánlattevő amennyiben nem rendelkezik az eljárást megindító felhívás feladását megelőző három évben, a szerződésnek és az előírásoknak megfelelően teljesített alábbi referenciákkal:
a) legalább 10 db, egyenként minimum 100 kW teljesítményű kazánnal rendelkező fűtési és használati meleg víz előállító berendezések és/vagy rendszerek karbantartására és javítására vonatkozó referenciával;
b) legalább 5 db gázérzékelő karbantartására és javítására vonatkozó referenciával
Az M2. a)-b) pontban meghatározott alkalmassági minimumkövetelményeknek ajánlattevő több referenciaigazolással is megfelelhet. Ugyanazon referencia minden rész tekintetében bemutatható.
a) 1 fő szakember, aki a 42/2017. (XII.11) NGM rendelet 6. § (1) bekezdése szerinti okleveles mérnök vagy mérnök végzettséggel és a végzettség megszerzését követően szerzett legalább 36 hónap fűtési- és használati meleg víz előállító berendezés és/vagy rendszer karbantartására és szerelésére vonatkozó szakmai tapasztalattal rendelkezik.
b) 2 fő szakember, akik a 42/2017. NGM rendelet 1. melléklete szerinti gáz- és hőtermelő berendezés szerelő szakképesítéssel és a szakképesítés megszerzését követően szerzett, szakemberenként külön-külön legalább 36 hónap fűtési- és használati meleg víz előállító berendezés és/vagy rendszer karbantartására és szerelésére vonatkozó szakmai tapasztalattal rendelkezik.
Szakasz száma: IV.2.2
A módosítandó szöveg helye: Benyújtási határidő dátum
Dátum: 09/01/2019
Helyi idő: 09:00
Dátum: 15/01/2019
Szakasz száma: IV.2.7
A módosítandó szöveg helye: Bontás dátuma
Helyi idő: 11:00