II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Kompiuterinės įrangos nuomos užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
II.1.2)Code CPV principal30200000 Matériel et fournitures informatiques
II.1.4)Description succincte:
Kompiuterinės įrangos nuomos užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 5 500 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1. Suintegruotas stacionarusis kompiuteris 23" (ALL-IN-ONE)
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)48000000 Logiciels et systèmes d'information
II.2.4)Description des prestations:
2. Suintegruotas stacionarusis kompiuteris 21" (ALL-IN-ONE)
Lot nº: 2
3. 15"–15,9" aukštesnio našumo nešiojamasis kompiuteris
Lot nº: 3
4. 15"–15,9" vidutinio našumo nešiojamasis kompiuteris
Lot nº: 4
5. 15"–15,9" paprastas nešiojamasis kompiuteris
Lot nº: 5
6. 14"–14,9" nešiojamasis kompiuteris
Lot nº: 6
7. 13"–13,9" nešiojamasis kompiuteris
Lot nº: 7
8. 17" nešiojamasis kompiuteris
Lot nº: 8