II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawy: produkty mleczarskie”
Referenznummer der Bekanntmachung: Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.35.2022/A/217/2100/D/PN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15500000 Molkereierzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są „Dostawy: produkty mleczarskie” zwane dalej środkami spożywczymi lub produktami, do jednostek wojskowych (Garnizonów), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 3 do SWZ (PDF), z podziałam na 5 części, w ogólnej ilości 60 658, w tym zamówienie podstawowe 30 329.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy: produkty mleczarskie do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Olsztyn
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15500000 Molkereierzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są "Dostawy: produkty mleczarskie do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Olsztyn" zwane dalej środkami spożywczymi lub produktami, do jednostek wojskowych (Garnizonów), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 3 do SWZ (PDF), w ogólnej ilości 18 990, w tym zamówienie podstawowe 9 495.
Dostawy: produkty mleczarskie do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Lidzbark Warmiński.
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia są "Dostawy: produkty mleczarskie do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Lidzbark Warmiński." zwane dalej środkami spożywczymi lub produktami, do jednostek wojskowych (Garnizonów), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 3 do SWZ (PDF), w ogólnych ilościach 12 056, w tym zamówienie podstawowe 6 028.
"Dostawy: produkty mleczarskie do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Lipowiec, powiat Szczytno."
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są "Dostawy: produkty mleczarskie do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Lipowiec, powiat Szczytno." zwane dalej środkami spożywczymi lub produktami, do jednostek wojskowych (Garnizonów), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 3 do SWZ (PDF), w ogólnych ilościach 4 828, w tym zamówienie podstawowe 2 414 .
"Dostawy: produkty mleczarskie do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Ciechanów."
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są "Dostawy: produkty mleczarskie do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Ciechanów." zwane dalej środkami spożywczymi lub produktami, do jednostek wojskowych (Garnizonów), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 3 do SWZ (PDF), w ogólnych ilościach 12 004, w tym zamówienie podstawowe 6 002.
"Dostawy: produkty mleczarskie do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Przasnysz."
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia są "Dostawy: produkty mleczarskie do Odbiorcy w miejscowości (garnizonie) Przasnysz." zwane dalej środkami spożywczymi lub produktami, do jednostek wojskowych (Garnizonów), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 3 do SWZ (PDF), w ogólnych ilościach 12 780, w tym zamówienie podstawowe 6 390.