Supplies - 571343-2018
Poland-Katowice: Parts of machinery for mining, quarrying and construction
2018/S 247-571343
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2018/S 238-544746)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych (zawiesia, odciągi, ograniczniki, ogniwa złączne typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701802100
II.1.2)Main CPV code
43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów tras kolejek podwieszanych (zawiesia, odciągi, ograniczniki, ogniwa złączne typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.