Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон) за нуждиъе на Министерство на труда и социалната полтика"”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother (Брадър) и Canon (Канон) за нуждите на МТСП от изпълнителите по Рамково споразумение (РС) № СПОР-9/09.05.2022 г. С Рамковите изпълнители, до които е изпратена покана ще бъде сключен договор на основание чл. 82, ал. 1 от Закона за обществените поръчки (ЗОП) и Раздел VIII от Рамково споразумение № СПОР-9/09.05.2022 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет: „Доставка на тонери за копирни и печатащи устройства”, обособена позиция № 2 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother (Брадър) и Canon (Канон)”. Съгласно клаузата на чл. 22, ал. 2 от РС, възлагането на договорите за закупуване на конкретни артикули ще се извършва при спазване на правилото всеки артикул да бъде закупен единствено от рамковия изпълнител, предложил най-ниска цена за съответния артикул в РС.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30125100 Tonerpatronen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: