Belgie-Brusel: Propagace nástrojů a politik v oblasti oběhového hospodářství (ekoznačka EU, EMAS – plán ekologického řízení a auditů, GPP – ekologické veřejné zakázky, udržitelné budovy, ETV – ověřování ekologických technologií a PEF/OEF – ekologická stopa produktu / ekologická stopa organizace)
2017/S 032-057179
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Propagace nástrojů a politik v oblasti oběhového hospodářství (ekoznačka EU, EMAS – plán ekologického řízení a auditů, GPP – ekologické veřejné zakázky, udržitelné budovy, ETV – ověřování ekologických technologií a PEF/OEF – ekologická stopa produktu / ekologická stopa organizace).
Spisové číslo: ENV.B.1/SER/2016/0049.
II.1.2)Hlavní kód CPV90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
Zakázka bude pokrývat komunikační činnosti na podporu nástrojů a činností v oblasti oběhového hospodářství. Tyto činnosti budou do značné míry vycházet ze stávajících politik a nástrojů pro udržitelnou spotřebu a výrobu a jejich cílem bude rozšířit dopad těchto nástrojů. Zakázka se zaměří na zvýšení povědomí, porozumění a odpovědnosti ze strany výrobců, spotřebitelů, tvůrců politik nebo odvětvových činitelů. Toto komunikační úsilí se zaměří na realizaci akčního plánu oběhového hospodářství na podporu existujících nástrojů v oblasti udržitelné spotřeby a výroby (SCP).
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Otevřená výzva k podání nabídek – samostatná zakázka na služby v délce 12 měsíců.
Belgien-Bruxelles: Fremme af værktøjer og politikker til cirkulær økonomi (EU's miljømærke, EMAS, grønne offentlige indkøb, bæredygtige bygninger, verifikation af miljøteknik og produkters miljøaftryk/organisationers miljøaftryk)
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Fremme af værktøjer og politikker til cirkulær økonomi (EU's miljømærke, EMAS, grønne offentlige indkøb, bæredygtige bygninger, verifikation af miljøteknik og produkters miljøaftryk/organisationers miljøaftryk).
Sagsnr.: ENV.B.1/SER/2016/0049.
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Kontrakten omfatter kommunikationsaktiviteter til at fremme værktøjer og aktiviteter til cirkulær økonomi. Disse aktiviteter bygger i stor udstrækning på de eksisterende politikker og instrumenter til bæredygtigt forbrug og bæredygtig produktion og har til formål at øge virkningen af disse instrumenter. Kontraktens formål er at øge producenters, forbrugeres, beslutningstageres eller sektorspecifikke aktørers bevidsthed, forståelse og ejerskab. Fokuspunktet for denne kommunikationsindsats vil være gennemførelsen af handlingsplanen for den cirkulære økonomi og at fremme de eksisterende instrumenter for bæredygtigt forbrug og bæredygtig produktion.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Offentligt udbud — enkelt tjenesteydelseskontrakt på 12 måneder.
Belgien-Brüssel: Förderung von Instrumenten und politischen Maßnahmen im Zusammenhang mit der Kreislaufwirtschaft (EU Ecolabel, EMAS, umweltorientiertes öffentliches Beschaffungswesen, nachhaltige Gebäude, Überprüfung von Umwelttechnologien und ökologischer Fußabdruck von Produkten/Organisationen)
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Förderung von Instrumenten und politischen Maßnahmen im Zusammenhang mit der Kreislaufwirtschaft (EU Ecolabel, EMAS, umweltorientiertes öffentliches Beschaffungswesen, nachhaltige Gebäude, Überprüfung von Umwelttechnologien und ökologischer Fußabdruck von Produkten/Organisationen).
Referenznummer der Bekanntmachung: ENV.B.1/SER/2016/0049.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Der Auftrag betrifft Kommunikationsaktivitäten zur Förderung von Instrumenten und Maßnahmen im Zusammenhang mit der Kreislaufwirtschaft. Diese Aktivitäten bauen in großem Umfang auf bereits bestehenden politischen Maßnahmen und Instrumenten für Nachhaltigkeit bei Verbrauch und Produktion auf und zielen darauf ab, die Wirkungen dieser Instrumente auszudehnen. Ziel des Auftrags ist die Sensibilisierung und die Verbesserung des Verständnisses und der Eigenverantwortung aufseiten von Herstellern, Verbrauchern, politischen Entscheidungsträgern und sektorspezifischen Akteuren. Schwerpunkt dieser Kommunikationsbemühungen sind die Umsetzung des Aktionsplans für die Kreislaufwirtschaft und die Förderung bereits vorhandener Instrumente im Bereich Nachhaltigkeit bei Verbrauch und Produktion (Sustainable Consumption and Production — SCP).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ausschreibung im Wege des offenen Verfahrens — einzelner Dienstleistungsauftrag von 12 Monaten.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 57179-2017
Bélgica-Bruselas: Promoción de políticas y herramientas de economía circular (etiqueta ecológica de la Unión Europea, EMAS, contratación pública ecológica, construcción sostenible, verificación de la tecnología ambiental y huella ambiental de los productos/huella ambiental de las organizaciones)
Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Servicios
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Promoción de políticas y herramientas de economía circular (etiqueta ecológica de la Unión Europea, EMAS, contratación pública ecológica, construcción sostenible, verificación de la tecnología ambiental y huella ambiental de los productos/huella ambiental de las organizaciones).
Número de referencia: ENV.B.1/SER/2016/0049.
II.1.2)Código CPV principal
90700000 Servicios medioambientales
II.1.4)Breve descripción:
El contrato cubrirá actividades de comunicación para fomentar los instrumentos y las actividades de la economía circular. Estas actividades se basan en gran medida en las políticas y los instrumentos existentes para el consumo y la producción sostenibles con el fin de ampliar la repercusión de estos instrumentos. El contrato tiene por objeto aumentar la sensibilización, la comprensión y la propiedad por parte de productores, consumidores y responsables políticos o actores del sector. Este esfuerzo de comunicación se centrará en la aplicación del plan de acción de la economía circular y en el fomento de los instrumentos existentes para el consumo y la producción sostenibles.
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Convocatoria de licitación abierta, contrato de servicios único de 12 meses.
Belgium-Brüsszel: Körforgásos gazdasággal kapcsolatos eszközök és szakpolitikák előmozdítása (uniós ökocímke, közösségi környezetvédelmi vezetési és hitelesítési rendszer [EMAS], zöld közbeszerzés [GPP], fenntartható épületek, környezettechnológiai ellenőrzés [ETV] és a termékek/szervezetek ökológiai lábnyomának meghatározására irányuló módszer [PEF/OEF])
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Körforgásos gazdasággal kapcsolatos eszközök és szakpolitikák előmozdítása (uniós ökocímke, közösségi környezetvédelmi vezetési és hitelesítési rendszer [EMAS], zöld közbeszerzés [GPP], fenntartható épületek, környezettechnológiai ellenőrzés [ETV] és a termékek/szervezetek ökológiai lábnyomának meghatározására irányuló módszer [PEF/OEF]).
Hivatkozási szám: ENV.B.1/SER/2016/0049.
II.1.2)Fő CPV-kód90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés tárgya a körforgásos gazdasággal kapcsolatos eszközök és tevékenységek előmozdítását szolgáló kommunikációs tevékenységekre terjed ki. Ezek a tevékenységek nagyrészt a fenntartható fogyasztás és termelés elérésére irányuló meglévő szakpolitikákra és eszközökre építenek, és céljuk az ilyen eszközök hatásának növelése. A szerződés célja a termelők, a fogyasztók, a politikai döntéshozók vagy az ágazati szereplők tájékozottságának, megértésének és felelősségvállalásának növelése. Ez a kommunikációs tevékenység a körforgásos gazdasággal kapcsolatos cselekvési terv megvalósítására, valamint a fenntartható fogyasztás és termelés (sustainable consumption and production, SCP) elérését célzó, meglévő eszközök előmozdítására helyezi a hangsúlyt.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyílt ajánlati felhívás – egyetlen szolgáltatási szerződés 12 hónap időtartammal.
België-Brussel: Promotie van instrumenten en beleidslijnen voor de kringloopeconomie (EU-milieukeur, EMAS, groene overheidsopdrachten, duurzame gebouwen, ETV en ecologische voetafdruk van producten en organisaties)
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Promotie van instrumenten en beleidslijnen voor de kringloopeconomie (EU-milieukeur, EMAS, groene overheidsopdrachten, duurzame gebouwen, ETV en ecologische voetafdruk van producten en organisaties).
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht behelst communicatieactiviteiten ter promotie van instrumenten en beleidslijnen voor de kringloopeconomie. Deze activiteiten bouwen in grote mate voort op bestaande beleidslijnen en instrumenten voor duurzame consumptie en productie en hebben als doel het effect van deze instrumenten te verruimen. De opdracht zal gericht zijn op het vergroten van het bewustzijn, begrip en verantwoordelijkheidsgevoel van producenten, consumenten, beleidsmakers of sectorale actoren. Deze communicatie-inspanning zal gericht zijn op de tenuitvoerlegging van het actieplan voor de kringloopeconomie en op de bevordering van bestaande duurzame instrumenten voor consumptie en productie.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare aanbesteding — 1 enkele dienstenovereenkomst van 12 maanden.