Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 572052-2022
Submission deadline has been amended by:  637406-2022
Polen-Warschau: Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
2022/S 201-572052
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie pogwarancyjnej opieki serwisowej, napraw i konserwacji skanera PET/CT. PN-257/22/KT
Referenznummer der Bekanntmachung: PN-257/22/KT
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie pogwarancyjnej opieki serwisowej, napraw
i konserwacji skanera PET/CT prod. Philips wraz z niezbędnym wyposażeniem dodatkowym oraz aktualizacją oprogramowania.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2, 2a do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: