Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Tehnilise toimetamise ja erikeelse keeletoimetamise teenuste hankimine
Viitenumber: CFT/18/ETF/0017
II.1.2)CPV põhikood92312211 Kirjastuste teenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kõnealuse pakkumise eesmärk on sõlmida 2 raamlepingut järgmise teenuste hankimiseks:
i) tehnilise toimetamise teenused; ja
ii) erikeelsed keeletoimetusteenused (sama materjali võrdlev toimetamine / korrektuuri lugemine kahes või enamas keeles) ETFi teabeedastusvajaduste toetuseks järgmise 4 aasta jooksul.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 460 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
Pakkumusi võib esitada kõigile osadele
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Tehnilise toimetamise teenuste osutamine
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)92312211 Kirjastuste teenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Töö liigid, mida ETFi jaoks avaldamiskõlblike eksemplaride valmistamiseks võidakse nõuda on järgmised: korrektuuri lugemine, keeletoimetus, sisuline toimetamine, keeleline võrdlemine.
Erikeelse keeletoimetuse teenuste hankimine
Osa nr: 2
ETF nõuab tavapäraselt inglise keeles esitatavatele algmaterjalidele tuginedes araabia- ja venekeelsete tekstide toimetamist.
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Pružanje usluga tehničkog uređivanja i uređivanja teksta na različitim jezicima
Referentni broj: CFT/18/ETF/0017
II.1.2)Glavna CPV oznaka92312211 Usluge agencija za pisanje
II.1.4)Kratak opis:
Cilj je nadmetanja zaključivanje 2 okvirnih ugovora za pružanje:
(i) usluga tehničkog uređivanja i
(ii) usluga uređivanja teksta na različitim jezicima u svrhu pružanja podrške ETF-ovim komunikacijskim potrebama u sljedeće 4 godine.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 460 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Pružanje usluga tehničkog uređivanja
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a92312211 Usluge agencija za pisanje
II.2.4)Opis nabave:
Kategorije rada koje mogu biti potrebne za izradu transkripata koje se može objaviti za ETF sljedeće su: lektoriranje, uređivanje teksta, detaljno uređivanje, usporedbu jezika.
Pružanje usluga uređivanja teksta na različitim jezicima
Grupa br.: 2
ETF zahtijeva usluge uređivanja teksta na arapskom i ruskom jeziku na temelju izvornog materijala obično dostavljenog na engleskom jeziku.