Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Behaviorálna ekonomická analýza motivácie odborníkov v zdravotníckych profesiách a v profesiách v oblasti obchodných služieb
Referenčné číslo: 718/PP/GRO/IMA/18/1131/10440
II.1.2)Hlavný kód CPV79411000 Poradenské služby v oblasti všeobecného podnikania a riadenia
II.1.4)Stručný opis:
Očakáva sa, že sa štúdiou poskytne teoretická a empirická analýzu toho, ako profesionálna regulácia v zdravotníctve a obchodných službách (požiadavky na vstup a na správanie) ovplyvňuje dosiahnutie cieľov verejného záujmu sledovaných týmto nariadením.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Motivácia odborníkov v zdravotníckych profesiách: prístup behaviorálnej ekonomiky
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79411100 Poradenské služby pre rozvoj podnikania
II.2.4)Opis obstarávania:
Štúdia by mala poskytnúť potrebné základné informácie, ktoré by prispeli k pochopeniu faktorov určujúcich alebo ovplyvňujúcich kvalitu profesionálnych služieb v EÚ. Je to v úplnom súlade s úsilím Komisie vytvoriť pevnú znalostnú základňu na podporu regulačného rámca pre odborné služby.
Motivácia odborníkov v profesiách v oblasti obchodných služieb: prístup behaviorálnej ekonomiky
Časť č.: 2