Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:Numero di riferimento: 23/eu04
II.1.2)Codice CPV principale90513600 Servizi di rimozione fanghi
II.1.4)Breve descrizione: II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari45246200 Lavori di protezione delle sponde
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Lokeren heeft ongeveer 200km baangrachten die door de stad moeten onderhouden worden. Het gaat om grachten gelegen langs de openbare weg en langs de ruilverkavelingswegen.
De volgorde van ruiming van de grachten zal door de technische dienst bepaald worden. Het is het doel om een periodiek onderhoud van de baangrachten te bekomen.
De uitvoeringstermijn loopt vanaf sluiting van het contract tot 31 december 2023.
De opdracht kan 2 keer verlengd worden met telkens 1 jaar (periode 01/01/2024-31/12/2024 en 01/01/2025-31/12/2025), mits gunstige evaluatie en uitdrukkelijke beslissing door het bestuur.