С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Строителство - 572350-2023
България-Благоевград: Строителни и монтажни работи на инсталации
2023/S 183-572350
Обявление за поръчка – комунални услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Подмяна на контролери и сензорен кабел в района на п/ст Благоевград”
Референтен номер: УМЕР-248
II.1.2)Основен CPV код
45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации
II.1.4)Кратко описание:
Настоящата поръчка включва: доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на периметрова охранителна система за конкретния обект, съгласно настоящите изисквания.
По отношение на видовете дейности, изпълнението на обектите ще се реализира условно на два етапа:
Първи етап: проектиране - изготвяне на работен проект;
Втори етап: доставка на оборудване и помощни материали, монтаж, настройка и въвеждане в експлоатация на системите.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 29 213.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: