II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., nr grupy 251-5
Nuorodos numeris: 701903529
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34312600 Konvejerių juostos iš kaučiuko
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34312600 Konvejerių juostos iš kaučiuko
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Taśma tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna, szerokość 1000 mm, wytrzymałość >=1250 <1400 KN/M, 3-przekładkowa, okładka nośna/bieżna 4+3 mm, mb 20 100,00
Taśma tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna, szerokość 1000mm, wytrzymałość >=1250 <1400 KN/M, 3-przekładkowa, okładka nośna/bieżna 4+3 mm lub taśma przenośnikowa o dowolnej konstrukcji rdzenia spełniająca wymagania w zakresie wytrzymałości i szerokości mb 16 800,00
Taśma tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna, szerokość 1000mm, wytrzymałość >=1250 <1400 KN/M, 4-przekładkowa, okładka nośna/bieżna 4+3 mm, mb 500,00
Taśma tkaninowo gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna / szerokość 1000mm / wytrzymałość >=2000 <2500 KN/M / 4-przekładkowa / okładka nośna/bieżna 4+3 mm mb 1 000,00
Taśma tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna, szerokość 1200mm, wytrzymałość >=1250 <1400 KN/M, 3-przekładkowa, okładka nośna/bieżna 4+3 mm, mb 3 600,00
Taśma tkaninowo gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna, szerokość 1200mm, wytrzymałość >=1250 <1400 KN/M, 4-przekładkowa, okładka nośna/bieżna 4+3 mm, mb 700,00
Taśma tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna, szerokość 1200mm, wytrzymałość >=1400 <1600 KN/M, 4-przekładkowa, okładka nośna/bieżna 4+3 mm, Mb 7 720,00
Taśma tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna, szerokość 1200mm, wytrzymałość >=1600 <1800 KN/M, 4-przekładkowa, okładka nośna/bieżna 4+3 mm, mb 16 560,00
Taśma tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna, szerokość 1200mm, wytrzymałość >=1600 <1800 KN/M, 4-przekładkowa, okładka nośna/bieżna 4+3 mm lub taśma przenośnikowa o dowolnej konstrukcji rdzenia spełniająca wymagania w zakresie wytrzymałości i szerokości mb 3 000,00
Taśma tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna / szerokość 1400mm / wytrzymałość >=1400 <1600 KN/M / 4-przekładkowa / okładka nośna/bieżna 4+3 mm mb 1 300,00
Taśma tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa antyelektrostatyczna trudnopalna, szerokość 1400mm, wytrzymałość >=1600 <1800 KN/M, 4-przekładkowa, okładka nośna/bieżna 4+3 mm, mb 5 270,00