Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Eiropas nama Hāgā ēkas un tehnisko iekārtu uzturēšana
Atsauces numurs: 06A40/2019/M036
II.1.2)Galvenās CPV kods50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)50700000 Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: