Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 57296-2023
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2023/S 020-057296
Bekanntmachung vergebener Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки” за нуждите на ДФ „Земеделие“.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на ДФЗ по РС № СПОР-2/14.03.2022 г. Съгласно чл. 22, ал. 2 от РС, възлагането на договорите за закупуване на конкретни артикули се извършва при спазване на правилото всеки артикул да бъде закупен единствено от рамковия изпълнител,предложил най-ниска цена за съответния артикул в РС. Съгласно гореизложеното ДФЗ отправя покана за сключване на договор към рамкови изпълнители КООПЕРАЦИЯ „Панда“  и „АТС България“ ООД (Рамкови изпълнители №1 и №3). Само посочените рамкови изпълнители е необходимо да представят документи за сключване на договор. С тях ще бъде сключен договор на осн. чл. 82, ал. 1 от ЗОП и Раздел VIII от РС № СПОР-2/14.03.2022 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет: „Доставка на тонери за копирни и печатащи устройства”, ОП № 5: „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи у-ва с различни марки”.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на поръчката е доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки.