2. Участниците следва да разполагат с персонал с определена професионална компетентност за изпълнението на поръчката. Доказва се със списък на персонала, който ще изпълнява поръчката, както и документи, които доказват професионална компетентност на лицата
5. Участниците следва да разполагат с организация, включена или не в тяхната структура, в съответствие с чл. 63, ал.1, т.2 ЗОП. Доказва се със списък на организациите, включени или не в структурата на участника, които са акредитиран орган за контрол от вид „С“ или вид „А, съгласно стандарт БДС ISO/IES 17020 или еквивалентен.
2. Участниците следва да разполагат със следния персонал с определена професионална компетентност за изпълнението на поръчката:
2.1. Най-малко 6 (шест) бригади, с които ще се изпълнява строителството, всяка от които с по минимум 10 (десет) човека. Във всяка една от шестте бригади следва да са включени:
2.1.1. минимум 1 (едно) лице, притежаващо пета квалификационна група за безопасност при работа в електрически уредби и мрежи съгласно Правилник за безопасност и здраве при работа в електрически уредби на електрически и топлофикационни централи и по електрически мрежи (ПБЗРЕУЕТЦЕМ);