II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Naczyniowej Zakładu Radiologii
Referentienummer: USK/DZP/PN-396/2019
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33100000 Medische apparatuur
II.1.4)Korte beschrijving:
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Naczyniowej Zakładu Radiologii; 39 zadań (pakietów i pozycji) szczegółowo opisane w SIWZ
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)33100000 Medische apparatuur
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe prijs is niet het enige gunningscriterium en alle criteria worden enkel vermeld in de aanbestedingsdocumenten
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 6
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 7
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 8
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 9
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 10
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 11
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 12
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 13
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 14
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 15
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 16
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Pakiet nr 10A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:
Pakiet nr 11 pozycja nr 1
Perceel nr.: 17
Pakiet nr 11 pozycja nr 1 – 1 zadanie
Pakiet nr 11 pozycja nr 2
Perceel nr.: 18
Pakiet nr 11 pozycja nr 2 – 1 zadanie
Pakiet nr 11 pozycja nr 3
Perceel nr.: 19
Pakiet nr 11 pozycja nr 3 – 1 zadanie
Pakiet nr 11 pozycja nr 4
Perceel nr.: 20
Pakiet nr 11 pozycja nr 4 – 1 zadanie
Pakiet nr 11 pozycja nr 5
Perceel nr.: 21
Pakiet nr 11 pozycja nr 5 – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 22
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 23
Pakiet nr 13A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 24
Pakiet nr 14A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 25
Pakiet nr 15A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 26
Pakiet nr 16A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 27
Pakiet nr 17A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 28
Pakiet nr 18A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 29
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 30
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 31
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 32
Pakiet nr 21A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 33
Pakiet nr 22A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 34
Pakiet nr 22B – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 35
Pakiet nr 23A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 36
Pakiet nr 24A – 1 zadanie
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 37
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 38
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 39