Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на столове за нуждите на Министерство на транспорта, информационните технологии и съобщенията
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка и монтаж на столове за нуждите на Министерство на транспорта, информационните технологии и съобщенията по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.3.2018 г. на Централния орган за покупки (ЦОП) за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“ с 3 обособени позиции: обособена позиция № 1 „Доставка и монтаж на офис мебели и столове“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39112000 Столове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка и монтаж на столове за нуждите на Министерство на транспорта, информационните технологии и съобщенията по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.3.2018 г. на Централния орган за покупки (ЦОП). Доставката включва: 50 бр. стол, директорски, тапицерия естествена кожа, с амортисьор, подлакътници — метални, c кожени падове, метална основа на кръстачката, коригиранe нa виcoчинaта на седене, люлееща функция, колела; товароносимост: до 130 кг; 100 бр. стол, директорски, тапицерия текстил, с амортисьор, подлакътници метални c кожени падове, метална основа на кръстачката, коригиране на височината на седене, люлееща функция, колела; товароносимост: до 130 кг.