Diensten - 573442-2018
Submission deadline has been amended by:  368641-2020
Nederland-Veghel: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
2018/S 248-573442
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS inhuur teamleiders onderwijs
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op de DAS voor de inhuur van teamleiders op het gebied van onderwijs voor ROC West-Brabant. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse teamleiders op het gebied van onderwijs ingehuurd. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Welkom op de DAS voor de inhuur van teamleiders op het gebied van onderwijs voor ROC West-Brabant. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze teamleiders op het gebied van onderwijs ingehuurd. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Het betreft hier alle inhuur van teamleiders op het gebied onderwijs voor ROC West-Brabant. Het is niet mogelijk hier een financiële waarde aan te hangen.