II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa leków stosowanych w programach lekowych
Numer referencyjny: PN/20/21
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa leków stosowanych w programach lekowych. Zamawiający przedmiot zamówienia podzielił na 15 pakietów.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 3 128 734.86 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Laronidasum - do programu lekowego - leczenie choroby Hurlera B.24
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.1 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Interferonum beta-1a do programu lekowego - Leczenie stwardnienia rozsianego B.29
Część nr: 2
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.2 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Toxinum botulinicum typum A - do programu lekowego - leczenie spastyczności w mózgowym porażeniu dziecięcym B.30
Część nr: 3
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.3 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Część nr: 4
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.4 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Tobramycinum do programu lekowego - leczenie przewlekłych zakażeń płuc u świadczeniobiorców z mukowiscydozą (B.27)
Część nr: 5
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.5 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Immunoglobuliny - stosowane w programie lekowym - leczenie pierwotnych niedoborów odporności u dzieci B.17
Część nr: 6
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.6 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Triptorelinum do programu lekowego - leczenie przedwczesnego dojrzewania płciowego u dzieci (B.18)
Część nr: 7
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.7 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Infliximabum do programu lekowego - leczenie choroby Leśniowskiego-Crohna (B.32)
Część nr: 8
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.8 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Adalimumabum do programu lekowego - leczenie choroby Leśniowskiego- Crohna (B.32)
Część nr: 9
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.9 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Immunoglobuliny stosowane w ramach programów lekowych B.17 i B.67
Część nr: 10
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.10 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Część nr: 11
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.11 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Część nr: 12
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.12 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Alglucosidasum alfa - lek stosowany w programie lekowym - leczenie choroby Pompego (B.22)
Część nr: 13
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.13 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Dimethylis fumaras - do programu lekowego - leczenie stwardnienia rozsianego (B.29)
Część nr: 14
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.14 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.
Eltrombopagum - do programu lekowego - leczenie pediatrycznych chorych na przewlekłą małopłytkowość immunologiczną (B.98)
Część nr: 15
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2.15 do SWZ. Rodzaj i ilość dostaw został określony w SWZ.