Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Pružanje usluga privremenog osoblja Europskom institutu za inovacije i tehnologiju (EIT)
Referentni broj: 03/2022/OP/EITPROC
II.1.2)Glavna CPV oznaka79610000 Usluge posredovanja u zapošljavanju osoblja
II.1.4)Kratak opis:
Predmet je ovog poziva na nadmetanje pružanje usluga privremenog službenika Europskom institutu za inovacije i tehnologiju, kako je opisano u dokumentaciji za nadmetanje. Postupak nadmetanja nije podijeljen na grupe.
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verlening van uitzenddiensten aan het Europees Instituut voor innovatie en technologie (EIT)
Referentienummer: 03/2022/OP/EITPROC
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79610000 Plaatsing van personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorwerp van deze oproep tot inschrijving is de verlening van diensten van uitzendkrachten aan het Europees Instituut voor innovatie en technologie, zoals beschreven in de aanbestedingsstukken. De aanbesteding is niet in percelen verdeeld.
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług pracowników tymczasowych na rzecz Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT)
Numer referencyjny: 03/2022/OP/EITPROC
II.1.2)Główny kod CPV79610000 Zapewnianie usług personelu
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zaproszenia do składania ofert jest zapewnienie pracowników tymczasowych dla Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, zgodnie z opisem w dokumentacji przetargowej. Zamówienie nie jest podzielone na części.