II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Nuorodos numeris: 701903562
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42924790 Nuo kvapų apsaugantis aparatas
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia są dostawy półmasek filtrujących cząsteczki stałe i ciekłe dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. wg asortymentu i w szacunkowych ilościach określonych w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 8 zadań.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Półmaska filtrująca płaska klasy P1 jednokrotnego użytku
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42924790 Nuo kvapų apsaugantis aparatas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Półmaska filtrująca płaska klasy P2 jednokrotnego użytku
Pirkimo dalies Nr.: 2
Półmaska filtrująca płaska klasy P2 jednokrotnego użytku bez zaworka
Pirkimo dalies Nr.: 3
Półmaska filtrująca czaszowa klasy P2 jednokrotnego użytku
Pirkimo dalies Nr.: 4
Półmaska filtrująca płaska klasy P2 z dodatkową warstwą włókniny z węglem aktywnym chroniąca przed zapachami gazów organicznych – wyrób ochronny antyelektrostatyczny
Pirkimo dalies Nr.: 5
Półmaska filtrująca czaszowa klasy P2 z dodatkową warstwą włókniny z węglem aktywnym chroniąca przed zapachami gazów organicznych i pochodnych wielokrotnego użytku
Pirkimo dalies Nr.: 6
Półmaska filtrująca płaska klasy P3 jednokrotnego użytku
Pirkimo dalies Nr.: 7
Półmaska filtrująca płaska klasy P3 z dodatkową warstwą włókniny z węglem aktywnym chroniąca przed zapachami gazów organicznych – wyrób ochronny antyelektrostatyczny
Pirkimo dalies Nr.: 8
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903562
II.1.2)Główny kod CPV42924790 Maski pochłaniające nieprzyjemne zapachy
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42924790 Maski pochłaniające nieprzyjemne zapachy
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8