II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 332-1.
Nuorodos numeris: 701903476
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas38431100 Dujų detektoriai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 332-1 wg asortymentu określonego w formularzu ofertowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ. Postępowanie składa się z 20 (części) zadań, przy czy zadanie nr 20 obejmuje 44 pozycje asortymentowe z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38431100 Dujų detektoriai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (metanomierz mikroprocesorowy) w ilości 43 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (czujnik systemowy metanu) w ilości 9 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (czujnik systemowy tlenku węgla) w ilości 13 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (czujnik stężenia tlenku węgla) w ilości 39 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (głowica pomiarowa) w ilości 58 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (klawiatura kalibracyjna) w ilości 62 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (metanomierz mikroprocesorowy stacjonarny) w ilości 48 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (czujnik różnicy ciśnień MRC z symetrycznym zakresem pomiarowym) w ilości 9 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (czujnik różnicy ciśnień MRC z symetrycznym zakresem pomiarowym) w ilości 10 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (centralka dołowa miniaturowa cyfrowa) w ilości 16 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (centralka sygnałów analogowych) w ilości 23 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (centralka sygnałów dwustanowych) w ilości 15 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (czujnik stężenia tlenku węgla CSCO-1) w ilości 28 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (czujnik stężenia tlenku węgla CSCO-2) w ilości 28 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (metanomierz mikroprocesorowy stacjonarny CSM-1) w ilości 36 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (metanomierz mikroprocesorowy stacjonarny CSM-1) w ilości 35 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (metanomierz mikroprocesorowy stacjonarny CSM-3) w ilości 33 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (metanomierz mikroprocesorowy stacjonarny CSM-3M) w ilości 12 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (czujnik ciśnienia atmosferycznego wilgotności i temperatury) w ilości 27 szt. Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zakup i dostawa części zamiennych oraz osprzętu do central metanometrycznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Zadanie nr 20 obejmuje 44 pozycje asortymentowe z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje asortymentowe (nie przewidziana aukcja). Szczegółowy opis zamówienia i parametry techniczno-użytkowe określono w Załącznikach nr 1 i 2 do SIWZ.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903476
II.1.2)Główny kod CPV38431100 Aparatura do wykrywania gazów
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38431100 Aparatura do wykrywania gazów
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20