Prekės - 574542-2019
Lenkija-Katowice: Spygliuočių mediena
2019/S 234-574542
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa tarcicy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 201-1
Nuorodos numeris: 702000000
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
03411000 Spygliuočių mediena
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tarcicy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
Perkančioji organizacija turi teisę paskirti sutartis, apimančias šias pirkimo dalis ar pirkimo dalių grupes:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 4. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 – bal iglasty
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Bal iglasty
Zadanie nr 2 – deska iglasta
Pirkimo dalies Nr.: 2
Deska iglasta
Zadanie nr 3 – podkład kopalniany iglasty nasycony
Pirkimo dalies Nr.: 3
Podkład kopalniany iglasty nasycony
Zadanie nr 4 – podkład kolejowy iglasty typ 2B nasycony
Pirkimo dalies Nr.: 4
Podkład kolejowy iglasty typ 2B nasycony