Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)”
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на договора обхваща доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон), в количества и обем, посочени в съответните покани до участниците "АТС-БЪЛГАРИЯ" ООД и "РОНОС" ООД, на обща стойност 53 927,18 лв. без ДДС. Общата стойност е разпределена по покани, както следва: 18 819,78 лв. без ДДС в поканата към "АТС-БЪЛГАРИЯ" ООД и 35 107,40 лв. без ДДС в поканата към "РОНОС" ООД.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)”. Количеството е съгласно покана рег. № 578500 - 6245/27.07.2022 г. за сключване на договор.