Supplies - 574653-2018
Poland-Katowice: Miscellaneous structures
2018/S 248-574653
Contract notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa obudowy chodnikowej specjalnej ze stali o podwyższonych parametrach techniczno-użytkowych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w ramach składów konsygnacyjnych (gr 281-10)
Reference number: 701802033
II.1.2)Main CPV code
44212320 Miscellaneous structures
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Zadanie nr 1 Obudowa chodnikowa specjalna łukowa podatna z kształtownika V32 czteroelementowa bez strzemion wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 419,132 t
Lot No: 2
Zadanie nr 2 Obudowa łukowa podatna czteroelementowa z kształtownika V29 bez strzemion ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 135,906 t
Lot No: 3
3 Obudowa chodnikowa specjalna łukowo–prosta podatna czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 261,412 t
Lot No: 4
Zadanie nr 4 Obudowa łukowa podatna spłaszczona czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 977,933 t
Lot No: 5
Zadanie nr 5 Obudowa łukowa podatna spłaszczona czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 1 810,386 t.
Lot No: 6
Zadanie nr 6 Obudowa chodnikowa specjalna spłaszczona asymetryczna czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion, ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i z PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 2 424,736 t.
Lot No: 7
Zadanie nr 7 Obudowa chodnikowa specjalna spłaszczona asymetryczna czteroelementowa z kształtownika V32 bez strzemion, ze stali S480W zgodnie z PN-H-84042:2009 i z PN-H-84042:2009/Az1:2012. Tytuł: Stale mikrostopowe na kształtowniki i akcesoria górnicze lub równoważnej w ilości 2 345,548 t.