Supplies - 574664-2018
Poland-Katowice: Chemical products
2018/S 248-574664
Contract notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa pian izolacyjnych fenolowych oraz pian mocznikowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701802120
II.1.2)Main CPV code
24000000 Chemical products
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pian izolacyjnych fenolowych oraz pian mocznikowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa pian fenolowych o krotności spieniania z żywicą w przedziale od 16 do 30 razy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
24322400 Phenols and derivatives
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa pian fenolowych o krotności spieniania z żywicą w przedziale od 16 do 30 razy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Dostawa pian fenolowych o krotności spieniania z żywicą w przedziale od 31 do 40 razy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Lot No: 2
Dostawa pian fenolowych o krotności spieniania z żywicą w przedziale od 41 do 75 razy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Lot No: 3
Dostawa pian fenolowych antypirogenicznych – minimum IV klasa inhibitora dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Lot No: 4
Dostawa pian fenolowych antypirogenicznych – minimum IV klasa inhibitora dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Dostawa spienionego inhibitora górniczego antypirogenicznego SIG lub równoważny dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Lot No: 5
Dostawa spienionego inhibitora górniczego antypirogenicznego SIG lub równoważny dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Lot No: 6
24570000 Primary-form urea resins
Dostawa pianek mocznikowych superlekkich o trwałości gotowego wyrobu minimum 3 miesiące składnik A i B dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Lot No: 7
Dostawa pianek mocznikowych superlekkich o trwałości gotowego wyrobu minimum 3 miesiące składnik A i B dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Dostawa pianek mocznikowych lekkich o trwałości gotowego wyrobu minimum 1 rok składnik A i B dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Lot No: 8
Dostawa pianek mocznikowych lekkich o trwałości gotowego wyrobu minimum 1 rok składnik A i B dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Dostawa pianek antypirogenicznych minimum IV klasa antypirogenu o trwałości min. 6 miesięcy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Lot No: 9