We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 574991-2023
Poland-Warsaw: Planting and maintenance services of green areas
2023/S 184-574991
Contract award notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie RZGW, ZZ Zamość, Nw Ryki - 2 części.
Reference number: LU.ROZ.2710.42.2023
II.1.2)Main CPV code
77310000 Planting and maintenance services of green areas
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót utrzymaniowych na zadaniu, p.n.: Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie RZGW, ZZ Zamość, NW Ryki.
Szczegółowy zakres prac utrzymaniowych został szczegółowo określony w przedmiarach robót.
Teren po zakończeniu robót winien zostać uprzątnięty, pozostawiony wolnym od zanieczyszczeń i pozostałości po robotach konserwacyjnych, natomiast wszelkie uszkodzenia w skarpach, ławkach czy koronie grobli kanału powstałe w wyniku użycia przez Wykonawcę sprzętu mechanicznego naprawione na koszt Wykonawcy.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Roboty utrzymaniowe koryta rzeki Duży Piotr w km 0+000-0+570, 1+900- 9+200,11+200-12+500, 12+684-13+930, 14+000-21+350.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Zakres robót dla 1 części zamówienia obejmuje głównie:
• wykoszenie porostów ze skarp i dna rzeki wraz z wygrabieniem;
• mechaniczne hakowanie roślinności korzeniącej się w dnie cieku z zastosowaniem koparki z osprzętem do mechanicznego hakowania;
• wycinką krzaków wraz z rozdrobnieniem materiału pochodzącego w wycinki poprzez zrąbkowanie z zastosowaniem rębaka i rozścieleniem zrąbków w miejscu ich pozyskania celem naturalnego biologicznego rozkładu.
Roboty utrzymaniowe koryta rzeki Irenka w km 0+000- 0+830, 1+660- 8+195, 8+210- 8+665, 9+160- 12+088, oraz rzeki Kanał Z w km 0+000-2+740.
Lot No: 2
Zakres robót dla 2 części zamówienia obejmuje głównie: