Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Zagospodarowanie, odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Rzekuń od stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.”
Numero di riferimento: FPZ.271.1.19.2022
II.1.2)Codice CPV principale90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych (odpadów zmieszanych oraz odpadów zebranych w sposób selektywny) z terenu gminy Rzekuń z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. Przedmiot zamówienia nie obejmuje nieruchomości niezamieszkałych. Odpady komunalne odebrane od mieszkańców gminy Rzekuń będą przekazywane do wskazanej w ofercie przez Wykonawcę instalacji.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari90511200 Servizi di raccolta di rifiuti domestici
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
b) Szacunkowa ilość odpadów do odebrania od właścicieli nieruchomości objęta przedmiotem zamówienia Rodzaj odpadu Ilość odpadów [Mg] Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 1 565,1450 Mg Bioodpady 368,4120 Mg Metale i tworzywa sztuczne 317,0860 Mg Szkło 207,9776 Mg Papier 61,3830 Mg Popiół 260,8575 Mg Meble i inne odpady wielkogabarytowe 116,2480 Mg Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 18,4320 Mg Opony 50 Mg Ilości odpadów przedstawione powyżej stanowią jedynie podstawę do obliczenia ceny ofertowej, należy je traktować szacunkowo, ponieważ mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistej ilości odpadów odebranych przez Wykonawcę. Wartość wynagrodzenia ustalana będzie na podstawie faktycznie odebranych ilości odpadów, zgodnie z zaoferowaną przez Wykonawcę ceną za 1 Mg odebranych i zagospodarowanych odpadów każdej z frakcji.