Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Pennenmachines afdeling hout
Número de referencia: KSOM vzw-2035 perceel 9-F02_0
II.1.2)Código CPV principal43810000 Equipo para trabajar madera
II.1.4)Breve descripción:
Levering van nieuwe pennenmachines voor de afdeling houtbewerking in het secundair onderwijs.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Levering van nieuwe pennenmachines voor de afdeling houtbewerking van het secundair onderwijs nl:
— 1 pennenmachine met 2 verticale assen,
— 1 pennenmachine met 1 verticale as.