II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Odnowienie serwisów – subskrypcji utrzymania posiadanych urządzeń bezpieczeństwa brzegu sieci UTM wraz z rozszerzeniem o dodatkowe moduły bezpieczeństwa i zakupem tokenów 2FA
Numer referencyjny: ZP.030.23.2023
II.1.2)Główny kod CPV48219100 Pakiety oprogramowania bramowego
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest odnowienie serwisów – subskrypcji utrzymania posiadanych urządzeń bezpieczeństwa brzegu sieci UTM wraz z rozszerzeniem o dodatkowe moduły bezpieczeństwa i zakupem tokenów 2FA na rzecz jednostek apelacji katowickiej. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 4 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Serwisy – subskrypcje utrzymania urządzeń UTM Fortigate
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV48219100 Pakiety oprogramowania bramowego
II.2.4)Opis zamówienia:
odnowienie i rozszerzenie wraz z wdrożeniem posiadanych przez Zamawiającego serwisów – subskrypcji utrzymania posiadanych przez Zamawiającego urządzeń UTM
Serwisy – subskrypcje utrzymania urządzeń UTM Stormshield
Część nr: 2
rozszerzenie posiadanych przez Zamawiającego serwisów – subskrypcji o dodatkowy moduł bezpieczeństwa wraz z jego wdrożeniem
System 2FA ESET Secure Authentication
Część nr: 3
rozszerzenie posiadanej przez Zamawiającego licencji z 1700 do 2000 użytkowników
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30236000 Różny sprzęt komputerowy
dostawa sprzętowych tokenów 2FA - 370 szt.