II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów kuchennych ulegających biodegradacji,[...], w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r. 30
Referenznummer der Bekanntmachung: DSR-ZP-II.271.145.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów kuchennych ulegających biodegradacji pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r. Zamówienie podzielone zostało na XIII części.. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część lub części zamówienia. Ilość części, na które Wykonawca składa ofertę, winna być uwarunkowana możliwością zagospodarowania przez Wykonawcę odpadów w ilości stanowiącej sumę Mg odpadów do zagospodarowania w częściach na które składa ofertę.
Ocena ofert oraz wybór najkorzystniejszej oferty zostaną przeprowadzone odrębnie dla każdej części zamówienia
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zagospodarowanie 30 000 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na zagospodarowaniu 30 000 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r.
do dnia 30 czerwca 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ
Los-Nr.: 2
do dnia 30 czerwca 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ.
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Los-Nr.: 5
Zagospodarowanie 10 000 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r.
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na zagospodarowaniu 10 000 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r.
do dnia 30 czerwca 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1b do SWZ.
Los-Nr.: 7
Los-Nr.: 8
Los-Nr.: 9
Los-Nr.: 10
Zagospodarowanie 9 000 Mg odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r.
Los-Nr.: 11
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na zagospodarowaniu 9 000 Mg odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1c do SWZ.
Los-Nr.: 12
Los-Nr.: 13